Noc Nikodemowa w naszym kościele.

W Dzień Zaduszny 02 listopada, grupa młodzieży wraz z ks. Pawłem Radziejewskim SDS przygotowała inscenizację słowno-muzyczną. Dotyczyła ona nie tylko idei “zaduszek” ale także poruszyła temat świętości i patriotyzmu. W piękny sposób, młodzi aktorzy przypomnieli zgromadzonym w kościele widzom postacie i przesłanie dwóch wielkich, świętych patriotów naszych czasów: św. Jana Pawła II i bł. Jerzego Popiełuszki. Kolejną częścią wieczoru była wspólna modlitwa przed Najświętszym Sakramentem za wszystkich naszych drogich zmarłych. Całość spotkania zakończyła tzw. Noc Nikodemowa, czyli wspólne czytanie i rozważanie przed Najświętszym Sakramentem wybranej Księgi Pisma Świętego. Tym razem była to Księga Tobiasza.

Z pewnością dla wielu był to wyjątkowy wieczór. Dziękujmy ks. Pawłowi oraz młodzieży, za podzielenie się z nami swoim czasem i talentem, oraz za wspólną modlitwę!