Wspólnota BAGNO

WSPÓLNOTA BAGNO – to przestrzeń, w której można spotkać się z Bogiem i drugim człowiekiem. Wspólnota, w której można wejść głębiej w piękno wiary i prawdziwych relacji opartych na Bogu i wspólnych wartościach. To grupa ludzi uczących się, studiujących i pracujących, dlatego każdy może znaleźć tutaj swoje miejsce. A zatem czekamy właśnie na Ciebie! 

 
SPOTKANIA WSPÓLNOTY:
 I CZWARTEK MIESIĄCA: Spotkanie biblijne (egzegetyczne) 
II CZWARTEK MIESIĄCA: Święty, to przyjaciel. W poszukiwaniu swojego świętego przyjaciela – podczas spotkania przedstawiamy sylwetki konkretnych Świętych, tak by stali się nam bliżsi. 
III CZWARTEK MIESIĄCA: Spotkanie tematyczne – podczas spotkania poruszamy różne tematy od relacji z drugim człowiekiem po wiarę. 
IV CZWARTEK MIESIĄCA: Uwielbienie – spotkania te odbywają się w głównym kościele. Najważniejsze aby uświadamiały, że uwielbienie, to postawa serca wobec naszego Pana. Każde ze spotkań rozpoczynamy od Mszy Świętej w głównym kościele o godzinie 18.00. Następnie w zależności od kolejności danego czwartku miesiąca przenosimy się do dolnego kościoła, gdzie rozpoczynamy dalszą część spotkania Spotkania kończymy apelem o godzinie 21.00
 
 Ojcem duchownym BAGNA jest ks. Kamil Leszczyński SDS
 
NIEDZIELA: 19:15 – to godzina Mszy Świętej młodych, na którą już teraz gorąco Cię zapraszamy! Przyjdź i poznaj moc wspólnoty kościoła, którą tworzymy razem z Tobą! Naładuj się z BAGNEM! Jesteśmy pewni, że znajdziesz coś dla siebie.. ale uważaj… BAGNO WCIĄGA !