Życie Parafii

0
Wiernych
0 mld
Chrześcijan

co u nas słychać

Parafia NMP Królowej Świata w Bielsku Białej updated their cover photo.

10 hours 54 minutes ago

Parafia NMP Królowej Świata w Bielsku Białej

2 days 15 hours ago

Dziecięca Grupa Misyjna "Jordanki" z małym opóźnieniem świętowała dzisiaj Dzień Dziecka😊 W tym roku przygotowali specjalne kartki z życzeniami dla mieszkańców Domu Dziecka znajdującego się na terenie naszej parafii. 1 czerwca przedstawicielki Jordanek przekazały kartki ze slodkosciami do Domu Dziecka, a dziś cała ekipa celebrowała swoje dzieciństwo 😁

Parafia NMP Królowej Świata w Bielsku Białej

2 days 16 hours ago

Panowie zapraszamy!!! 😀

Parafia NMP Królowej Świata w Bielsku Białej

6 days 20 hours ago

Wdzięczni za dar beatyfikacji Bł. Franciszka Jordana - Salwatorianie i Salwatorianki🤲

✴ 11 czerwca (piątek) o godzinie 21:00 - wielki koncert dziękczynny pt. „Błogosławiony Franciszek Jordan – Apostoł bez granic” w wykonaniu znanych artystów, orkiestry i chóru. Będzie on transmitowany na żywo przez TV Trwam.

✴ 12 czerwca (sobota) o godzinie 11:15 - nabożeństwo w duchu Bł. Franciszka Jordana. Po nim o godzinie 12:00 - uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Kard. Stanisława Dziwisza. Wezmą w niej udział Przełożony Generalny Ks. Milton Zonta, Przełożona Generalna Kongregacji Sióstr Boskiego Zbawiciela S. Maria Yaneth Moreno R. i Postulator Generalny Ks. Adam Teneta. Transmisję online przeprowadzi Studio Katolik 📽

Parafia NMP Królowej Świata w Bielsku Białej

1 week 4 days ago

"Naucz się dziwić w kościele,
że Hostia Najświętsza tak mała,
że w dłonie by ją schowała
najniższa dziewczynka w bieli,
a rzesza przed nią upada,
rozpłacze się, spowiada.." ks. Twardowski

Chrystus idzie ulicami naszej parafii-Boże Ciało 2021 r.

Parafia NMP Królowej Świata w Bielsku Białej

2 weeks 1 hour ago

Wszystkim dzieciom życzymy uśmiechu, głów pełnych marzeń i pomysłów oraz niekończącej się przygody, która nazywa się dzieciństwem 😁😁😁 Zaś nieco większym dzieciom życzmy, aby posmakowali radości z bycia dzieckiem bożym! Wszyscy jesteśmy Jego dziećmi więc świętujmy 😁😁😁
WSPANIAŁEGO DNIA DZIECKA!!!

Parafia NMP Królowej Świata w Bielsku Białej updated their cover photo.

2 weeks 1 day ago

Parafia NMP Królowej Świata w Bielsku Białej

2 weeks 1 day ago

Zakończenie Tygodnia Modlitw za Powołanych do Małżeństwa "Tak na Serio" 😊
Idźcie, i bądźcie głosem MIŁOŚCI w dzisiejszym świecie🥰

Parafia NMP Królowej Świata w Bielsku Białej is feeling lovely.

2 weeks 1 day ago

Za nami bardzo ekscytujące przedpołudnie! 😍😍😍
Po Mszy Świętej o 11.00 najmłodsi nasi parafianie zostali zaproszeni do dolnego kościoła na specjalne błogosławieństwo i słodki poczęstunek z okazji Dnia Dziecka😄 Następnie specjalnie powołane jury, w składzie : ks. Proboszcz, Pani Krystyna i Pani Ewa, rozstrzygnęło szkolno-parafialny konkurs "Bł. Franciszek Jordan oczami dzieci". Wszyscy uczestnicy konkursu obecni w kościele zostali nagrodzenia upominkami, a spośród ponad 50 prac wyłoniono 3 zwycięzców oraz 10 wyróżnień! Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu😊 Już wkrótce będzie możliwość podziwiania wszystkich prac, na specjalnie przygotowanej wystawie!
Zdolne mamy dzieciaki 😍😍😍

Parafia NMP Królowej Świata w Bielsku Białej

2 weeks 2 days ago

Niech Duch Święty Was prowadzi 😘😘😘

Parafia NMP Królowej Świata w Bielsku Białej

2 weeks 3 days ago

www.facebook.com/1715737348664244/posts/2894810974090203/

Parafia NMP Królowej Świata w Bielsku Białej

2 weeks 5 days ago

Dzień Matki 2021 r.
W tym szczególnym dniu ogarniamy Was modlitwą! 🥰
Wszystkim Mamom naszej parafii z serca DZIĘKUJEMY 🥰
Bądźcie pięknym orężem miłości w świecie!!! 🥰

Parafia NMP Królowej Świata w Bielsku Białej

3 weeks 1 day ago

😁😁😁

Parafia NMP Królowej Świata w Bielsku Białej

3 weeks 1 day ago

Dzisiaj na Mszy Świętej o 12.30 cała wspólnota Salwatorianów wraz z parafianami dziękowała Bogu za dar wyniesienia na ołtarze o. Franciszka Jordana🥰 W Uroczystość Zesłania Ducha Świętego modliliśmy się o Jego dary dla nas, abyśmy idąc codziennymi drogami życia potrafili realizować salwatoriańską ideę ewangelizacji.
Duch Święty działał, oj działał... aż wybiło wszystkie korki 😁 Tak się wszyscy gorliwie modlili!!!! 😊😊😊

bł. Franciszku Jordanie-módl się za nami!

Parafia NMP Królowej Świata w Bielsku Białej is feeling blessed.

3 weeks 1 day ago

W minioną sobotę kobiety naszej diecezji zatrzymały się w codziennym biegu, aby spotkać się z Bogiem i ze sobą😊 Wspólny czas wypełniony był modlitwą, refleksją nad rolą kobiety w rodzinie na przykładzie biblijnych bohaterek Marii i Marty, Eucharystią i rozmowami z ciekawymi gośćmi. To był z pewnością dobry czas😍

Parafia NMP Królowej Świata w Bielsku Białej updated their cover photo.

3 weeks 2 days ago

Parafia NMP Królowej Świata w Bielsku Białej

3 weeks 2 days ago

Zaczynamy 😉

Parafia NMP Królowej Świata w Bielsku Białej

3 weeks 3 days ago

Parafia NMP Królowej Świata w Bielsku Białej updated their cover photo.

3 weeks 4 days ago

Parafia NMP Królowej Świata w Bielsku Białej

3 weeks 4 days ago

Tak na Serio zaprasza😊

Sakrament małżeństwa nie jest wydarzeniem z przeszłości, ale jako małżonkowie trwamy w przestrzeni życia sakramentem, jest to nasza rzeczywistość. Ponieważ miłość realizuje się niejednokrotnie w trudnej codzienności, jesteśmy zmęczeni i przepracowani, mąż czy żona może nawet wydają się nam obcy, a przynajmniej nie porywają serca jak dawniej, istnieje konieczność, by przypomnieć sobie moment, kiedy oddawaliśmy ukochanej osobie życie w dniu ślubu.

W ramach Tygodnia Modlitw za powołanych do małżeństwa ,,Tak na Serio" zapraszamy wszystkie małżeństwa na Mszę Świętą z odnowieniem przysięgi małżeńskiej w przyszłą niedzielę 30.05.2021r. o godz. 12.30 😍

Bądź częścią Bożego Planu

Znajdziesz nas także tutaj