Młodzi dla Boga

Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej

Jesteśmy organizacją katolicką zrzeszającą młodzież z całej Polski, a także spoza niej. Naszymi opiekunami są Salwatorianie. Podczas wspólnych wyjazdów rekolekcyjnych, dni skupienia,wakacji czy też czuwań, wspólnie jednoczymy się w Chrystusie. Daje nam to również ogromną radość oraz motywację do dalszego działania. Wspólnie bierzemy udział w organizacji ogromnych przedsięwzięć takich jak Salwatoriańskie Forum Młodych czy Festiwal Piosenki Religijnej.

Ruch Młodziezy Salwatoriańskiej w ramach swojego apostolatu prowadzi również kurs dla animatorów. Jest on niezbędny dla tych, którzy chcą prowadzić grupy na różnych event`ach.

Zaglądnij na rms.sds.pl

Wspólnota BAGNO

to wspólnota gromadząca osoby w wieku licealnym i akademickim, które chcą wzrastać w wierze idąc drogą salwatoriańską w stronę zbawienia. Cykl spotkań rozłożony jest na 4 punkty:

  • 1 czwartek miesiąca – spotkanie modlitewne (Msza Św., adoracja)
  • 2 czwartek miesiąca – spotkanie dyskusyjne filozofia / moralność
  • 3 czwartek miesiąca – Biblia – odkrywamy Słowo Boże
  • 4 czwartek miesiąca – Apostolsko-charytatywne – ewangelizujemy na zewnątrz, poprzez akcje na rzecz potrzebujących

Każdy czwartek godz. 19:00, miejsce – salka pod kościołem.

Wolontariat

Parafialna Grupa Wolontariatu to zespół młodych ludzi, którzy pragną nieść pomoc i uśmiech innym. Jednymi z podopiecznych naszych wolontariuszy są Seniorzy z pobliskiego Domu Seniora, których młodzież regularnie odwiedza i spędza z nimi  czas. Jeśli lubisz i chcesz podzielić się swoim czasem z innymi to jest grupa dla Ciebie!