Młodzi dla Boga

Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej

Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej (RMS) w Bielsku-Białej to dynamiczna wspólnota skupiona pod przewodnictwem salwatorianów. Radość, kreatywność, otwartość młodych oraz duszpasterzy i konkretny program formacji sprawiają, że jest ona miejscem sprzyjającym wzrastaniu w wierze i dojrzewaniu do pełni człowieczeństwa. W ramach naszej wspólnoty organizujemy cotygodniowe spotkania, które łączą praktyki duchowe, rozwój talentów i umiejętności ze świetną i mądrą zabawą. 

Jeśli chcesz spotkać się z Panem Bogiem w młodej wspólnocie, poznać nowe osoby z którymi będziesz mógł zbudować wartościowe przyjaźnie to zapraszamy w każdy piątek o 18. Spotkania rozpoczynamy od Eucharystii. 
Do zobaczenia na spotkaniu!

Wolontariat

Parafialna Grupa Wolontariatu to zespół młodych ludzi, którzy pragną nieść pomoc i uśmiech innym. Jednymi z podopiecznych naszych wolontariuszy są Seniorzy z pobliskiego Domu Seniora, których młodzież regularnie odwiedza i spędza z nimi  czas. Jeśli lubisz i chcesz podzielić się swoim czasem z innymi to jest grupa dla Ciebie!