Zachęcamy do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

25 marca w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego na Mszy Św. o godz. 18.00 odbędzie się w naszej parafii akt podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Duchowa Adopcja jest modlitwą w intencji dziecka zagrożonego zabiciem w łonie matki. Trwa dziewięć miesięcy i polega na codziennym odmawianiu jednej tajemnicy różańcowej – (Ojcze nasz i 10 Zdrowaś Maryjo) oraz specjalnej modlitwy w intencji dziecka i jego rodziców. Do modlitw można dołączyć dowolnie wybrane dobre postanowienia. Serdecznie zachęcamy do modlitwy w intencji życia nienarodzonego, mając w pamięci słowa św. Jana Pawła II: “Naród, który zabija własne dzieci, jest narodem bez przyszłości”

W dzisiejszą i następną niedzielę można zabrać deklaracje, które złożymy w dniu podjęcia Duchowej Adopcji.