Pluszaki trafiły do chorych dzieci!

Jordankowa akcja ” Pluszaki zbieramy, chorym dzieciom czas umilamy” przeszła najśmielsze oczekiwania! Podczas tygodniowej zbiórki, parafianie ofiarowali chorym dzieciom ok. 380 pluszaków. Akcja zyskała sympatyków także w salwatoriańskiej parafii w Trzebini, skąd nadesłano do na maskotki! Wszystkie zostały odświeżone i zapakowane do kartonów, a następnie delegacja dzieci zawiozła paczki do Szpitala Pediatrycznego, gdzie pracuje nasza zaprzyjaźniona, wspaniała pielęgniarka-pani Lucynka Dzięki jej życzliwości Jordanki osobiście rozdawały maskotki mniejszym i większym pacjentom szpitala. Trzeba przyznać, że akcja sprawiła wieeeeeele radości chorym dzieciom ale także ich opiekunom i personelowi szpitala;-) Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do zbiórki pluszaków! Trzeba pamiętać nie tylko o tych co są daleko ale także o tych, którzy są bardzo blisko! Fajnie jest pomagać