Zaproszenie do pielgrzymkowej modlitwy. – Cygański Las

Pielgrzymowanie jest specjalną formą modlitwy, połączoną z poznawaniem nowych, ciekawych miejsc oraz spędzeniem czasu z innymi ludźmi. Do takiej aktywności religijnej zaprasza w miesiącu wrześniu nasza parafia!

Redakcja Gazetki Parafialnej “Głos Królowej” wraz z Akcją Katolicką serdecznie zaprasza na dziękczynną pielgrzymkę do sanktuarium na Jasnej Górce koło żywca, Pasierbca i Limanowej. W planie Msza Św. na Jasnej Górce oraz nabożeństwo w grocie, wspólna Droga Krzyżowa na pasierbskiej Golgocie oraz nawiedzenie maryjnych krużganków w Limanowej. wyjazd 22 września o 7.45 spod kościoła, koszt 55 zł, zapisy w zakrystii ( przy zapisach konieczny nr pesel do ubezpieczenia)

Czciciele Bożego Miłosierdzia zapraszają 22 września do Krakowa, do patronki spraw trudnych św Rity. W programie uroczysta Msza Święta oraz poświęcenie róż -symbolu świętej. Informacje na zakrystii.

Zachęcamy parafian i nie tylko do wspólnego pielgrzymowania!