Parafianie w obronie życia poczętego! – Cygański Las

W dniu dzisiejszym, w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego ponad 30 parafian podjęło modlitwę Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. W kazaniu ks. Proboszcz podkreślił, że każdy z nas, podobnie jak Maryja, ma swoje Zwiastowanie i możliwość powiedzeniu Bogu “tak”. Nasze “tak” za życiem poczętym trwać będzie dokładnie  9 miesięcy. Przez ten czas, wiele dzieci wspartych naszą modlitwą będzie mogło rozwijać się w łonach swoich matek. Cieszymy się, że parafianie tak licznie odpowiedzieli na apel o modlitwę za dzieci poczęte. Otaczamy ich modlitewnym wsparciem w podjętym dziele!

Jeszcze przez jakiś czas można obejrzeć w naszym kościele wystawę “Jestem człowiekiem”, która w nietuzinkowy sposób przedstawia rozwój dziecka w łonie matki. Zapraszamy!!!