Ogłoszenia parafialne IV Niedziela Wielkanocna 07 maja 2017

 1. W dzisiejszą niedzielę Dobrego Pasterza modlimy się o liczne powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie z naszej parafii.
 2. W poniedziałek obchodzimy uroczystość św. Stanisława bp i męczennika, głównego patrona Polski. W tym dniu o godz. 10.00 w kościele katedralnym św. Mikołaja w Bielsku – Białej ks. bp Roman Pindel udzieli święceń diakonatu akolitom naszej diecezji, których polecamy Waszej modlitwie.
 3. W sobotę 13 maja zapraszamy na kolejne nabożeństwo Drogi Światła, które poprowadzi ks. Henryk Łodziana SDS. Dzieci zapraszamy na spotkanie w radości o godz. 16.00. Przed Mszą św. o godz. 18.30 odbędzie się Droga Światła, a po Mszy procesja Fatimska z czuwaniem do godz. 21.00.
 4. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe o godz.17.30.
 5. 13 maja w sobotę przypada 100 rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie. Z tej okazji nasze Duszpasterstwo Młodych „Bagno” organizuje Sztafetę Różańcową. Przez całą dobę będzie odmawiany różaniec, każdy w swoim domu. Intencja jedna – taka, o którą prosiła Maryja tj. prośba o pokój na świecie. Każdy może zapisać się przy wyjściu z kościoła.
 6. W następną niedzielę 14 maja w naszym kościele odbędzie się Pierwsza Komunia święta: o godz. 9.30 dla dzieci ze Szkoły Waldorskiej, a o godz. dla 12.30 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 25. Dzieci Pierwszokomunijne i ich rodziny polecajmy w naszych modlitwach.
 7. Nabożeństwo pokutne i spowiedź Dzieci Pierwszokomunijnych odbędzie się w sobotę 13 maja o godz. 10.00.
 8. We wtorek o godz. 8.00 zapraszamy chętnych do pomocy przy rozbiórce Grobu Pańskiego.
 9. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone do puszek na Diecezjalne Radio „Anioł Beskidów” – zebrano 550oraz za ofiary złożone na klasztor sióstr Klarysek. W miesiącu kwietniu złożono 880 zł.
 10. Dziękujemy tym wszystkim, którzy pomogli przy organizacji wczorajszej Drogi Światla dla osób samotnych i bezdomnych.
 11. Składka w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na potrzeby naszego kościoła.
 12. W prasę katolicką można zaopatrzyć się w zakrystii, a przy drzwiach wyjściowych z kościoła w kolejny numer gazetki parafialnej „Głos Królowej”.

 

 

 

Wszystkim Parafianom i Gościom

życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.