Ogłoszenia parafialne XIII Niedziela Zwykła 26 czerwca 2016

 1. W tygodniu liturgicznym obchodzimy:

– we wtorek – wspomnienie św. Ireneusza

– w środę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła; Podczas wieczornej Mszy Św. modlimy się w intencji ks. Piotra Schory i ks. Pawła Radziejewskiego z racji imienin. Pamiętajmy też w modlitwach o Prowincjale Salwatorianów ks. Piotrze Filasie SDS.

 1. W I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne oraz za kapłanów. W  I piątek wynagradzajmy Najświętszemu Sercu Jezusa. W I sobotę oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Maryi.  Po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi;.
 2. Objazd chorych, których odwiedza ks. Tadeusz w Piątek 01.07 od godziny: 8:00 a ks. Piotr i ks. Sebastian w sobotę 02.07 od godziny 8:00;
 3. Od środy przez lipiec i sierpień Msze św. o godz.7.00 i 19.00. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą św.;
 4. Salwatoriańskie Stowarzyszenie Hospicyjne dziękuje za złożone ofiary zebrano: 7068,86 zł.
 5. Jeśli ktoś jeszcze chciałby złożyć podpis pod projektem ustawy STOP aborcji, to w zakrystii dostępna jest jeszcze lista do najbliższej środy!
 6. W dniach 1-2 lipca odbędzie się ogólnopolska pielgrzymka nauczycieli na Jasną Górę, szczegóły na plakatach.
 7. Dziękujemy za ofiary, składane do puszek na naszą salwatoriańską młodzież z Meksyku, która przyjedzie na Światowe Dni Młodzieży.
 8. Rodziny naszej parafii, które będą gościć osoby podczas Światowych Dni Młodzieży zapraszamy na spotkanie organizacyjne we wtorek o 19:30 do sali pod kościołem. Znamy już szczegółowy plan pobytu młodzieży.
 9. W prasę katolicką można zaopatrzyć się w zakrystii a przy drzwiach wyjściowych z kościoła w kolejny numer parafialnej gazetki „Głos Królowej”, w m.in. której garść wspomnień na temat budowy kościoła.
 10. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności śp. Andrzeja Szulc i śp. Jana Tomszak. Ich duszę polecajmy Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie…;

 

Księżom Piotrowi i Pawłowi , Solenizantkom i Solenizantom
dnia dzisiejszego życzymy błogosławieństwa Bożego,

 Gościom oraz wypoczywającym na terenie naszej Parafii

 błogosławionych wakacji, a dla wszystkich pracujących

 szczególnej opieki naszej   Patronki  Matki  Królowej Świata.