OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 27 marzec 2016

 1. Składamy serdeczne Bóg zapłać Wszystkim, którzy przygotowali i przeprowadzili obrzędy Triduum Paschalnego i uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Szczególne podziękowania składamy Pani dekoratorce i wszystkim, którzy pomagali przy budowie Ciemnicy i Bożego Grobu, wszystkim ofiarodawcom na kwiaty do Bożego Grobu – zebrano 300 zł, oraz Paniom za rozprowadzanie Baranków Wielkanocnych „Caritas”.

 2. Zapraszamy na nieszpory świąteczne o godz. 17.30.

 3. W drugi dzień Świąt Wielkanocnych Msze święte będą odprawiane jak w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski oraz na Papieską Akademię Teologiczną w Krakowie.

 4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.30, a adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00.

 5. W I Piątek Miesiąca oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Msza św. szkolna zostanie odprawiona o godz. 16.30.

 6. Objazd chorych odbędzie się w piątek 8 kwietnia dla tych, których odwiedza ks. Tadeusz oraz 9 kwietnia dla tych, których odwiedzają ks. Piotr i ks. Sebastian.

 7. W I Sobotę Miesiąca nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. o godz. 7.00.

 8. Dekanalne Spotkanie Młodych odbędzie się w naszym kościele 1 kwietnia o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy młodzież oraz tych wszystkich, którzy są zaangażowani w organizację Światowych Dni Młodzieży.

 9. Rada Osiedla Mikuszowice Śląskie zaprasza mieszkańców dzielnicy na Zebranie Sprawozdawcze, które odbędzie się w dniu 01.04.2016 r. (piątek) o godzinie 17.00 w Domu Kultury przy ulicy Olszówki 20.

 10. Klub Inteligencji Katolickiej w Bielsku – Białej zaprasza dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych do Świetlicy Środowiskowej „Dzieciątka Jezus”. Szczegółowe informacje znajdują się w gablocie z ogłoszeniami.

 11. W niedzielę 3 kwietnia odbędzie się kwesta na działalność radia diecezjalnego „Anioł Beskidów”.

 12. W prasę katolicką można zaopatrzyć się w zakrystii a przy drzwiach wyjściowych z Kościoła w kolejny numer parafialnej gazetki „Głos Królowej” . Znaleźć w niej można między innymi artykuł ks. Aleksandra Jasińskiego o przeżywaniu Wielkanocy w Bagnie oraz pewną opowieść o chłopcu, który chciał być jak Chrystus. Czy mu się udało? Odpowiedź znajdziemy na łamach gazetki.

 13. Również w zakrystii można nabyć modlitewnik o Bożym Miłosierdziu, który będzie pomocny w czasie zbliżającej się peregrynacji.

Parafianom i Gościom, składamy najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne:

zdrowia, radości, pokoju i nadziei płynącej z wiary w Zmartwychwstanie.

Niech Chrystus Zmartwychwstały błogosławi Wam wszystkim i obdarza potrzebnymi łaskami.

Salwatorianie