OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 10 listopada 2019 r.

• W poniedziałek – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa
  • We wtorek – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.
  • W środę – wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
  • W czwartek – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej.

1. W poniedziałek 11 listopada obchodzimy rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy na Msze św. w intencji naszej Ojczyzny o godz. 18.00
  2. Przez cały miesiąc listopad zapraszamy na różaniec z wypominkami o godz. 17.30.

W tym tygodniu w sposób szczególny polecamy zmarłych z ulic:

10  XI (w niedzielę ) za zmarłych z ul. Grzybowej i Laskowej.

11  XI w poniedziałek) za zmarłych z ul. Wspaniała, Startowa, Stefanki,

12  XI (we wtorek) za zmarłych z ul. Czołgistów, Dzięciołów

13  XI (w środa) za zmarłych z ul. Kąpielowa, Podleśna.

14  XI (w czwartek) zmarłych z ul. Jabłeczna, Zakładowa, Junacka.

• XI (piątek) zmarłych z ul. Jaskółcza, Partyzantów.
  • XI (sobota) zmarłych z ul. Piwna, Pogodna, Promienna.
  • XI (niedziela) zmarłych z ul. Pokoju, Tenisowa.
  1. Spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się we wtorek 12 listopada po Mszy Św. wieczornej na plebanii.
  2. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  3. Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody organizuje kurs Nowe Życie, rekolekcje ewangelizacyjne w aktywnej formie, w dniach 15-17 listopada w salkach przy parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej Komorowicach. Szczegóły na plakacie i stronach internetowych.
  4. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 25 dziękują za ofiarność parafian na rzecz Hospicjum Jana Pawła II w Bielsku-Białej. Zebrano ponad 8000 zł. Za ofiarność „Bóg Zapłać”
  5. Zachęcamy do nabycia Salwatoriańskiego Kalendarza misyjnego na 2020 rok oraz prasy katolickiej w tym nowego numeru gazetki parafialnej „Głos Królowej”.
  6. Do wieczności z nasze wspólnoty parafialnej odeszli śp. Jan Bargiel,  Igor Sordyl,   Roman Jużak, Wanda Zacna. Duszę zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu…

Wszystkim Parafianom, gościom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.

Ks. Wiesław Ogórek SDS   proboszcz