OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV Niedziela Wielkanocna 12 maja 2019

 
  1. Dzisiaj w naszej parafii na Mszy św. o godz. 12.30 odbędzie się uroczystość przystąpienia do I Komunii św. Dzieci Pierwszokomunijne i ich rodziny obdarzmy naszymi modlitwami. Rodzicom dzieci I Komunijnym dziękujemy za złożony „Dar Ołtarza”, który przysłużył się do renowacji kolejnej monstrancji. Bóg Zapłać!
  2. Przeżywając „Biały Tydzień” serdecznie zapraszamy dzieci pierwszokomunijne i ich rodziców na nabożeństwo majowe o godz. 17.30 i Mszę św. o godz. 18.00
  3. W poniedziałek 13 maja zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznie się ono nabożeństwem majowym o godz. 17.30. Po Mszy św., którą odprawimy o godz. 18.00 odbędzie się procesja fatimska, różaniec fatimski i adoracja. Adorację poprowadzi Akcja Katolicka. Zakończenie Apelem Jasnogórskim o godz. 20.00
  4. Spotkanie Rady parafialnej odbędzie się we wtorek 14 maja o godz. 19.00 na plebanii.
  5. Filmowy Ruch Ewangelizacyjny zaprasza na film „Wywiad z Bogiem” Projekcja w sobotę 18 maja o godz. 20.00 w kościele ks. Pallotynów.
  6. W przyszłą niedzielę gościć będziemy Siostry Betanki, które na każdej Mszy św. przedstawią swoją działalność.
  7. Od 17 do 24 maja przy plebanii podstawiony będzie kontener na makulaturę
  8. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone do puszek na Diecezjalne Radio „Anioł Beskidów” – zebrano kwotę 695 zł
  9. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i zapoznania się z nowym numerem Głosu Królowej.
  10. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odszedł śp. Zdzisław Greffling. Z bólem zawiadamiamy iż w dniu 11 maja br. zmarł ks. Marian Papiernik – salwatorianin,  były proboszcz naszej parafii. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek 16 maja o godz. 13.00 w Pilznie, w rodzinnej parafii ks. Mariana. Parafia organizuje wyjazd na pogrzeb. Zapisy w zakrystii do poniedziałku włącznie. Dusze zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się… Wieczne odpoczywanie …

 

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.

                                                                                                                     

 

                                                                                                                                              Ks. Wiesław Ogórek SDS, proboszcz