OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedziela Zwykła 27 stycznia 2019

 

I   KALENDARZ LITURGICZNY

 

 

 • W poniedziałek – wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu.
 • W czwartek – wspomnienie Św. Jana Bosko.
 • W sobotę – święto Ofiarowania Pańskiego.

 

 

II   OGŁOSZENIA

 

 

 

 1. Zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską „Kolędę” we naszej parafii. Dziękujemy za gościnne przyjęcie, wspólną modlitwę, różne sugestie i złożone ofiary. Niech przyjęcie błogosławieństwa Bożego towarzyszy Wam przez cały rok.
 2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, o godz. 17.30. Zachęcamy do składania, do skarbony próśb i podziękowań na Nowennę.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy na Mszę św. szkolną o godz. 16.30. Spowiedź od godz. 16.00. Spowiedź dla dorosłych od godz. 17.30. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 zapraszamy na kolejną noc Nikodemową w ramach której prowadzona będzie adoracja i czytanie Słowa Bożego do godz. 21.00
 5. W sobotę, 2 lutego, przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Zapraszamy na Msze św. o godz. 6.30, 7.00. 9.00 i 18.00. Na każdej Mszy św. nastąpi poświęcenie świec. Prosimy o przyniesienie „Gromnic”. W I sobotę miesiąca, po Mszy św. o godz. 7.00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca Maryi.
 6. Odwiedziny chorych: w piątek, od godz. 8.00 ks. Wiesław; w sobotę, od godz. 8.00
 7. Piotr i ks. Janusz.
 8. Spotkanie Rady parafialnej odbędzie się w poniedziałek 28 stycznia o godz. 19.00 na plebanii.
 9. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędzie się we wtorek o godz. 17.00 na plebanii.
 10. Msze święte i nabożeństwa z wyłączeniem niedziel i uroczystości są sprawowane w kaplicy Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Wejście do kościoła od strony plebanii.
 11. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i zapoznania się z nowym numerem Głosu Królowej.

 

 

Wszystkim Parafianom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa  Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.

                                                                                                                     

 

 

  Ks. Wiesław Ogórek SDS, proboszcz