Nasi parafianie na pielgrzymkowym szlaku.

Jak co roku 6 sierpnia wyruszyła z naszej diecezji Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. I tym razem do grupy V- salwatoriańskiej dołączyli nasi parafianie oraz grupa młodzieży ze wspólnoty “Bagno”.  Oprócz swoich intencji powierzali Matce Najświętszej także całą naszą parafię. W tym roku do grupy najmłodszych pielgrzymów dołączyła 10 letnia Marysia wraz ze swoim 3 letnim bratem Filipem. Marysia godnie reprezentowała naszą Dziecięca Grupę Misyjną “Jordanki”, modląc się w języku suahili. Choć żar lejący się z nieba nie ułatwiał pielgrzymom drogi, mama Marysi- pani Grażyna zapewnia, że pielgrzymka to: ” trudne ale warte swojej ceny wyzwanie. Dzięki Bogu ludziom dobrej woli  udało nam się !”  11 sierpnia salwatoriańska grupa pokłoniła się przed Czarną Madonną i uczestniczyła w uroczystej Mszy Św. sprawowanej na polach jasnogórskich.  Jak widać po twarzy naszych najmłodszych pątników wspólnie można wszystko! 😉

Brawo pielgrzymi, szczególnie najmłodsi! 😉