Jordanki świętowały swoje drugie urodziny!

Wczorajsza sobota minęła pod znakiem jordankowej aktywności w naszej parafii. Dzieciaki świętowanie swojej drugiej rocznicy działalności rozpoczęły od odwiedzin u zaprzyjaźnionych Seniorów z ul. Grzybowej. Była to wyjątkowa Eucharystia na której spotkali się nie tylko podopieczni Domu Seniora ale także odwiedzająca ich grupa muzyczna z diakoni Ruch Światło Życie. Msza Święta miała więc wyjątkowo uroczystą oprawę. Na zakończenie Jordanki tradycyjnie rozdały własnoręcznie zrobione podarki, tym razem były to małe jesienne stroiki. Seniorzy zawsze z wielką radością przyjmują naszych misjonarzy w swoich progach. Kolejną częścią sobotniego programu był wspaniały tort urodzinowy, przygotowany specjalnie na tą okazję przez jedną z jordanowych mam! Głośne “Sto Lat” rozbrzmiało w kościelnych salkach a dzieciaki wraz z całą wspólnotową rodziną zajadały się pysznym wypiekiem. Wczorajsza sobota była jednak dniem, który na wspólnym świętowaniu w naszym kościele zgromadził również Seniorów z naszej parafii. Do sąsiadujących biesiadników z życzeniami zdrowia i uśmiechu oraz radosnym “Sto Lat” udały się Jordankii. Ten prosty gest sympatii sprawił wszystkim wiele radości, a wzajemnym życzeniom i poczęstunkom nie było końca! Swoje drugie urodziny Jordanki zakończyły w iście skocznym stylu, na podniebnych akrobacjach w parku trampolin. To z całą pewnością była wspaniała, jordankowa sobota, która pokazała że pełnię szczęścia można osiągnąć tylko dzieląc się sobą z innymi! Zatem wszystkim Jordankom, tym mniejszym i większym życzymy wielu pomysłów do dzielenia się z innymi boża radością! STO LAT JORDANKI !!!!!!!!!