BAGNO IDZIE NA JASNĄ!

Kolejna pielgrzymka przed nami ! BAGNO IDZIE NA JASNĄ! 6-11.08 GRUPA 5- salwatoriańska !
Zapisy internetowo lub w zakrystii Parafia NMP Królowej Świata w Bielsku Białej lub Salwatoriańska Parafia NMP Królowej Polski w Bielsku-Białej

Boisz się bo nie znasz nikogo ? Nigdy nie byłeś ? Czujesz ze nie dasz rady? Zanim sam sobie to napisz do nas bądź do któreś osoby z Bagna 😉 np Ania Olma to bywalec pielgrzymkowy i z chęcią odpowie na wszystkie nurtujące cię pytania 😉
Spójrz również na nasz album ze zdjęciami i filmami znajdujący się na Facebooku —-> ujrzysz tam namiastkę tego co się niesamowitego dzieje na pielgrzymkach z nami 🥰

ważne informacje…
Pielgrzymka To Rekolekcje w Drodze. Pielgrzymka jest aktem wyłącznie religijno – pokutnym. Pielgrzym bierze udział w codziennej Mszy Świętej, przyjmuje Komunię Świętą, bierze czynny udział w modlitwach, rozważaniach, konferencjach i śpiewie. W odpowiednim czasie potrafi zachować ciszę i spokój. Wskazane jest, aby jeszcze przed pielgrzymką skorzystać z sakramentu pokuty. Istnieje również możliwość skorzystania z sakramentu pokuty podczas marszu (na końcu grupy) lub na postoju. W czasie pielgrzymki zwracamy się do siebie „Siostro” i „Bracie”. Wspieramy pomocą potrzebujących, starszych, dzieci i osoby słabsze fizycznie. Wszelkie niewygody przyjmujemy w duchu chrześcijańskiej pokuty. Na pielgrzymce obowiązuje bezwzględna zakaz spożywania alkoholu. Szczególną wdzięczność okazujemy tym, którzy nas goszczą. Poprzez kulturalne zachowanie dajemy świadectwo naszego chrześcijańskiego życia. W miejscach, gdzie nocujemy i mamy postój, pozostawiamy po sobie porządek i czystość.