Imieniny księdza Rafała Wagnera SDS

Wczoraj, na wieczornej Mszy Świętej modliliśmy się w intencji ks. Rafała Wagnera SDS z racji jego imienin. Choć ks. Rafał jest od niedawna w naszej parafii, dzięki swojej serdeczności i uśmiechowi szybko zyskał sympatię naszych parafian. Delegacje grup parafialnych oraz wierni  przybyli, aby obdarować solenizanta swoją modlitwą i życzeniami. Ks. Rafał zajmuje się w naszej wspólnocie redagowaniem Gazetki Parafialnej oraz jest opiekunem Dziecięcej Grupy Misyjnej “Jordanki”. Jeszcze raz życzymy mu wielu łask bożych i opieki potężnego patrona.

 

 

 

 

Modlitwa do św. Rafała Archanioła o opiekę i prowadzenie

Święty Rafale Archaniele, który czuwasz przed majestatem Bożym i z polecenia Stwórcy byłeś przewodnikiem w niebezpiecznej wędrówce Tobiasza. Czuwaj nad drogami naszego życia, ostrzegaj przed niebezpieczeństwami, jakie nas zgubić mogą. Ty odpędzałeś demony i uzdrawiałeś mocą Bożą. Broń nas przed uległością złu, a gdy zdrowie i życie nasze zagrożone będzie, wstawiaj się za nami u Boga, przedstawiaj nasze sprawy i bądź nam pomocny. Amen.