18-sta Biesiada Parafialna za nami… – Cygański Las

Minęła kolejna Biesiada Parafialna. Kolejny raz mieliśmy okazje uczestniczyć w wielkim święcie naszej wspólnoty parafialnej. Te wyjątkowe chwile, które bardzo scalają nasza parafię rozpoczęliśmy od Mszy Świętej oraz dzielenia się chlebem.Na tegorocznej Biesiadzie jak zwykle byliśmy świadkami wielu ciekawych występów muzycznych i tanecznych. Tutaj prym wiodły dzieciaki, które swoimi popisami ubarwiły dzisiejszy dzień. Nie zabrakło także dobrego jedzenia oraz pysznych wypieków naszych parafianek. Takie stoiska jak  lody, wata cukrowa czy darmowy dmuchany zamek dla dzieci były stale oblegane przez najmłodszych parafian. Na tegoroczną loterię fantową przyniesiono o 100 fantów więcej niż w zeszłym roku, ale i tak zabrakło losów dla spóźnialskich. Wśród posiadaczy losów rozlosowane zostały ciekawe nagrody: bon o wartości 200 zł na zakupy w CH Sfera, biżuteria i ufundowany przez naszą Ochotniczą Straż Pożarną nowoczesny odkurzacz. Amatorzy ping-ponga wzięli udział w wielkim parafialnym turnieju, który wyłonił zwycięzcę. Tradycją stał się już konkurs na najlepszego kiszonego ogórka, w którym w tym roku nagrodę pierwszą zdobył parafianin! Brawo Panowie!!! Uczestnicy Biesiady mieli także okazję wziąć udział w widowiskowej akcji udzielania pierwszej pomocy, zainscenizowanej dla nas przez naszych strażaków. Całość biesiadowania zakończona została pięknym koncertem w wykonaniu grypy “Psalm Projekt”.

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie i przebieg tegorocznego spotkania. Już za rok kolejna Biesiada-liczymy na Waszą obecność:-) Wszystkim za wszystko “Bóg zapłać”!

Zapraszamy do naszej galerii, gdzie znajduje się fotorelacja z tegorocznej Biesiady. Wśród zdjęć zobaczyć można przepiękne zdjęcia robione podczas Biesiady w dronu. Serdecznie dziękujemy firmie “Nad Dachami” za ten piękny dar dla parafii i zapraszamy na stronę: https://naddachami.pl/