Parafia NMP w Bielsku Białej

Witamy na stronie parafii!

23/08/2018 r. całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele

• W przyszłą Niedzielę 26 sierpnia przeżywać będziemy odpust parafialny. Uroczystą sumę o godz. 12.30 odprawi ks. Sławomir Soczyński SDS. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej Mszy św. naszych parafian, młodzież, ministrantów, dzieci. Zachęcamy do uzyskania odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. Okazja do spowiedzi św. przed uroczystością odpustową będzie w czwartek od godz. 17.00-18.00.

"Bóg czyni silnym nawet najsłabszego." o. Franciszek Maria od Krzyża Jordan

Jordankowe powitanie nowego opiekuna ;-)

Na ostatnim spotkaniu Dziecięcej Grupy Misyjnej „Jordanki” dzieci oficjalnie powitały swojego nowego opiekuna- ks. Rafała Wagnera SDS. Przejmuje on opieką nad grupą założoną przez ks. Bogdana Cwynara SDS. Niespodzianka oprócz  tradycyjnego jordankowego wierszyka, ubogacona była piosenką powitalną, słodkościami oraz...