• Parafia NMP w Bielsku Białej

    Parafia NMP w Bielsku Białej

    Witamy na stronie parafii!

  • Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy codziennie o godzinie 17.30

    Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy codziennie o godzinie 17.30

  • W przyszłą niedzielę 13 X odbędzie się ostatnia już w tym roku Fatimka. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 19:15 po której odbędzie się czuwanie fatimskie do 21.00, podczas którego nastąpi uroczyste zawierzenie naszej parafii Matce Bozej.

    W przyszłą niedzielę 13 X odbędzie się ostatnia już w tym roku Fatimka. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 19:15 po której odbędzie się czuwanie fatimskie do 21.00, podczas którego nastąpi uroczyste zawierzenie naszej parafii Matce Bozej.

Aktualności

Ruszamy z akcją 9/5!!!!

ZARYZYKUJ… chodź do nieba ! 😉 Dołącz do akcji 9/5 (dziewięć przez pięć) i odpraw razem z nami kolejne 9 pierwszych piątków oraz 5 sobót miesiąca 😉 9 x PIĄTEK Pan Jezus podczas objawienia św. Małgorzacie Alacoque obiecał „Przystępującym...

Imieniny ks. Rafała Wagnera SDS :-)

W minioną środę Wspólnota Zakonna Salwatorianów wraz z parafianami świętowała imieniny ks. Rafała Wagnera SDS. Licznie zgromadzeni wierni za wstawiennictwem naszej patronki NMP Królowej Świata wypraszali dla swojego duszpasterza potrzebne łaski. Wraz z modlitwą dziękowali mu za piękny przykład...

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow