W dzisiejszą niedzielę nastąpił ostatni etap akcji „Paczka dla dzieciaczka”, organizowanej w naszej parafii przez Dziecięcą Grupę Misyjną „Jordanki”. Na apel o odzież dla dzieci z Zambii odpowiedziało wielu naszych parafian. Nikt nie spodziewał się, że uzbiera się aż 7 wielkich kartonów!

Była to ogromna radość ale także wyzwanie finansowe, dotyczące wysłania zebranych rzeczy do Afryki. Na szczęście i tutaj Grupa Misyjna mogła liczyć na pomoc parafian.

Przygotowania do słodkiego kiermaszu, który w naszej parafii był czymś całkowicie nowym, pochłonęły nie tylko dzieciaki ale także ich rodziców.

Dzięki ciężkiej pracy całej jordankowej rodziny, po pięciu Mszach Św. rozprowadzono 130 opakowań z ciastami! Datki zebrane podczas kiermaszu domowych wypieków, pozwolą pokryć wszystkie koszty wysyłki 🙂

Serdecznie dziękujemy wszystkim Parafianom za otwarte serca, dobre słowa i wsparcie finansowe działań naszej Dziecięcej Grupy Misyjnej.

Ogromne podziękowania dla rodziców i dzieci za upieczenie ciast i nieocenione zaangażowanie w dzisiejszy kiermasz.

Bogu niech będą dzięki za wspaniały, wspólny czas i dobro przezeń wyświadczone!