Zbiórka odzieży dla dzieci w Zambii.

Odpowiadając na apel salwatoriańskich misjonarzy w Zambii, nasza parafia serdecznie zapraszamy do włączenia się do akcji “Paczka dla dzieciaczka”. Wolontariuszka pracująca z dziećmi tak opisuje  idee zbiórki: “Kochani szukamy osób, które zechciały zaangażować w akcję “Paczka dla dzieciaczka” i zorganizować w swoich miejscach pracy, szkole czy sąsiedztwie zbiórkę ubrań dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Potrzebujemy ich dla naszych małych podopiecznych, które uczęszczają do naszych misyjnych szkół. Te małe szkraby mają zazwyczaj jedną koszulkę, spodenki bądź spódniczkę, w których chodzą non stop aż się zupełnie porwą.Część z nich chodzi nawet w ciągu dnia w piżamie bo to jedyne ubranie jakie mają. Zebrane ubranka nie muszą być nowe ale powinny być w dobry stanie”

Od poniedziałku 18/06/2018 r. do niedzieli 01/07/2018 r. można przynosić na zakrystię ubranka dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Prosimy, aby były to rzeczy w dobrym stanie. Zbiórkę koordynuje Dziecięca Grupa Misyjna “Jordanki”.