Zakończenie roku duszpasterskiego 2018/2019 czyli oficjalne powitanie wakacji w naszej parafii ;-)

Nadszedł długo wyczekiwany czas wakacji!!! Jest to czas odpoczynku także dla duszpasterstw dzieci i młodzieży, działających w naszej parafii.

Jordanki swój rok pracy zakończyły tradycyjną wizytą w Domu Seniora na ul. Grzybowej, gdzie wspólnie z podopiecznymi uczestniczyli w Eucharystii. Trzeba przyznać, że regularne wizyty Seniorów stały się nieodłącznym elementem pracy małych misjonarzy i rodzą piękne owoce dla obu stron!  Po części duchowej nadszedł czas na część rekreacyjną. A na nią Jordanki z całą pewnością zasłużyły. Przemierzanie podniebnych ścieżek w parku linowym było dla dzieciaków wielką atrakcją! Choć czas wakacji to głównie czas wypoczynku, z pewnością usłyszycie o pracowitych Jordankach już nie niedługo 😉

Także Duszpasterstwo Salwatoriańskie Bagno zakończyło pracowity rok formacji młodzieży w naszej parafii. Z tej okazji cała wspólnota składająca się z młodzieży starszej i młodszej spotkała się na uroczystym zakończeniu roku formacyjnego. Na spotkaniu nie zabrakło czegoś dla ciała i dla ducha. Wszyscy w radości, z duszonkami w dłoniach świętowali rozpoczęcie wakacji 😉

 

Wszystkim życzymy wspaniałych wakacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ps. Oczywiście nie zapomnijcie, że od bożej miłości nie ma wakacji 😉