Wszyscy Święci w SP nr 25!

Każdy święty powinien być uśmiechnięty!
I to właśnie w myśl tych słów uczniowie Szkoły Podstawowej nr 25 postanowili celebrować szkolne obchody Uroczystości Wszystkich Świętych. „Święci we własnej osobie” pojawili się więc na korytarzach szkoły, aby w ciekawej formie przypomnieć sens i istotę dnia 1 listopada. Przy okazji chętni uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą życia najpopularniejszych świętych i zmierzyć się z takimi pytaniami jak np.: Kogo patronem jest św. Krzysztof, ile lat miała św. Karolina Kózkówna gdy zginęła, czy z czym kojarzy się nam św. Marta. A nagrody były kuszące- cukierek i plus z religii! 😉
Dziękujemy uczniom klasy 8B oraz ich katechecie, za ciekawą formę przybliżenia dzieciakom idei świętości!
Takie szkolne inicjatywy, związane z Uroczystością Wszystkich Świętych cieszą się coraz większą popularnością. Warto w taki ciekawy i przystępny dla młodego pokolenia sposób, krzewić polską kulturę i nasza wiarę.