VI Niedziela Zwykła Ogłoszenia parafialne 12 luty 2017 r.

  1. Zapraszamy na niedzielne nieszpory o godz. 17.30.
  2. W tygodniu liturgicznym obchodzimy: we wtorek– święto świętych Cyryla i Metodego.
  3. We wtorek nowenna do św. Antoniego o godz. 17.30; w środę nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 17.30; w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00. W tym dniu na Mszy św. wieczornej modlimy się w szczególny sposób do Bożego Miłosierdzia i za ofiarodawców tej Mszy św.
  4. Od piątku w naszej parafii rozpoczynamy wizytację kanoniczną, którą przeprowadzi ks. bp ordynariusz. W tym dniu ks. bp spotka się z dziećmi Szkoły Podstawowej nr 25 i z chorymi w Domu Opieki Społecznej „Dom Nauczyciela”. W sobotę odwiedziny rodziny wielodzietnej, a o godz. 18.00 nastąpi kanoniczne przywitanie ks. biskupa i uroczysta Msza św. pod Jego przewodnictwem. W niedzielę na poszczególne Msze św. proszone są poszczególne grupy przyparafialne. Na Mszę św. o godz. 8.00 zapraszamy Akcją Katolicką, Żywy Różaniec, Zespół Charytatywny, Zakon Franciszkański, Czciciele Bożego Miłosierdzia i gazetkę „Głos Królowej”. O godz. 9.15 wypominki z ks. biskupem. Na godz. 11.00 zapraszamy wszystkie rodziny w wieku szkolnym. Po ogłoszeniach błogosławieństwo rodzinne (na ławkach będą przygotowane teksty błogosławieństwa). Po Mszy św. spotkanie z ministrantami i grupami młodzieżowymi. Na Mszę św. o godz. 12.30. zapraszamy w sposób szczególny małżeństwa. Po kazaniu odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Na godz. 15 00 zapraszamy Radę Duszpasterską.
  5. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby naszego kościoła.
  6. W prasę katolicką można zaopatrzyć się tradycyjnie w zakrystii, a przy drzwiach wyjściowych w kolejny numer parafialnej gazetki „Głos Królowej”.
  7. Rozpoczęliśmy przygotowania do drugiej edycji Tygodnia Modlitw za powołanych do małżeństwa TAK NA SERIO, który odbędzie się w czerwcu. W tym duchu już dziś zapraszamy małżonków, narzeczonych oraz wszystkich zainteresowanych małżeństwem na wykład państwa Zyty i Jerzego Kołodziejów pt. „Czy ona tobą manipuluje? Czy on Ciebie rozumie?”, który odbędzie się za dwa tygodnie w sobotę tj. 25 lutego w dolnym kościele. Więcej informacji na plakatach.
  8. Krucjata Różańcowa zaprasza na XXXVI marsz różańcowy w intencjach naszej Ojczyzny. Rozpoczęcie Koronką Bożego Miłosierdzia w kaplicy kościoła NSPJ w Bielsku – Białej i przejście do kościoła pw. św. Stanisława – godz. 17.00 Msza św.

 

 

Wszystkim Parafinom i Gościom życzymy opieki Matki Bożej Królowej Świata

 oraz błogosławionych owoców wizytacji kanonicznej.