Uroczystości odpustowe w naszej parafii.

W dniu dzisiejszym w naszej parafii przeżywamy odpust parafialny. Na uroczystej sumie odpustowej o godz. 12.30 dziękowaliśmy Bogu za naszą wspólnotę parafialną oraz Matce Bożej Królowej Świata za opiekę. Ks. Sławomir Soczyński SDS nasz dzisiejszy kaznodzieja, w swoim kazaniu zwrócił się bezpośrednio do Matki Bożej, dziękując Jej za wstawiennictwo i opiekę, która szczególnie w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna. Parafianie licznie zgromadzeni na sumie odpustowej włączyli się do przygotowania uroczystości, co nadało ceremonii prawdziwie wspólnotowego wymiaru.

Choć zgromadzeni, w tym wiele dzieci, bardzo liczyli na uczestnictwo w procesji odpustowej, pogoda pokrzyżowała plany. Litanią Loretańską i uroczystym Te Deum przed Najświętszym Sakramentem  zakończyliśmy kościelne obchody odpustowe.

Oprócz uroczystości kościelnych odpust parafialny czas wielu łask duchowych. Warto z tej możliwości skorzystać!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, która znajduje się w Galerii.