Tydzień Modlitw za Powołanych do Małżeństwa- ZAPRASZAMY!!!

Wigilią Zesłania Ducha Świętego rozpoczynamy Tydzień Modlitw za Powołanych do Małżeństwa Tak na Serio. W naszej parafii, każdego dnia na Mszy Świętej o godz. 18.00 będziemy się modlić w intencjach tygodnia: za narzeczonych, małżonków, małżeństwa w kryzysie, pragnące potomstwa. W środę 03.06 klękniemy przed Najświętszym Sakramentem by oddać trudy i radości małżeńskiego życia, Temu, który chce błogosławić nam na tej niejednokrotnie niełatwej drodze. Tydzień zakończymy 07. czerwca odnowieniem przysięgi małżeńskiej podczas Eucharystii o godz.12.30. Przedstawienie prelegentów i szczegóły w bieżących postach na https://facebook.com/taknaseriobielsko/ Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 

Intencje modlitewne na poszczególne dni:

N (31.05) za narzeczonych

Pn (01.06) za kobiety

Wt (02.06) za mężczyzn

Śr (03.06) za dzieci, małżeństwa oczekujące potomstwa i starające się o poczęcie

Czw (04.06) za małżeństwa w kryzysie

Pt (05.06) za rozwiedzionych

So (06.06) za wdowy i wdowców

N (07.06)  za małżeństwa