Tak na Serio

Tak na Serio – to sztab ludzi, organizujący wszelkie inicjatywy dla powołanych do małżeństwa. Głównym kierunkiem jest Tydzień Modlitw o powołania do małżeństwa, który przeżywamy od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do Wniebowstąpienia Pańskiego. Grupa TnS spotyka się nieregularnie, to jednak pobudza ducha małżonków. Więcej www.facebook.com/taknaseriobielsko

TAK NA SERIO

W Kościele przeżywamy rokrocznie tydzień modlitw o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego, jednak brakuje tygodnia modlitw o powołania do życia małżeńskiego. Salwatorianie już po raz trzeci przeżywają taki tydzień od wigilii Zesłania Ducha Świętego. Tydzień ten nosi nazwę TAK NA SERIO, która ma oznaczać sakramentalne TAK wyrażone w przysiędze małżeńskiej oraz NA SERIO czyli, małżeństwo jest sprawą poważną.

 

TAK NA SERIO, w tym roku zostanie przeprowadzone w Warszawie, Trzebini i naszej parafii w Bielsku-Białej – Cygański Las. Startujemy już za tydzień. Poniżej umieszczamy plakat – program dla naszej parafii.

 [embpicasa id=”6282058847824972449″]