Tak Na Serio już wkrótce!!!!

Co właściwie znaczy dla Ciebie “zaprosić Pana Boga do naszego małżeństwa”? Czy są to jedynie słowa będące w zgodzie z doktryną Kościoła, ale nie posiadające realnego odzwierciedlenia w życiu? Czy może uważasz, że doskonale rozumiesz ich znaczenie i Wasze małżeństwo codziennie dba o relację ze Stwórcą?

Czy możliwość życia w bliskości z Bogiem w naszym nieidealnym, ludzkim małżeństwie budzi Twoją obawę? Czy ta perspektywa rodzi wewnętrzny konflikt? Bo przecież małżeństwo to też kłótnie, różne grzechy i smutki. To również seks, rozmaite przyjemności oraz radości. Czy w takiej relacji jest jeszcze miejsce i czas dla kogoś więcej poza Mężem i Żoną? Dla Pana Boga?

Temat odkrycia Boga w małżeństwie, otwarcia się małżonków na relację z Nim, rodzi wiele pytań. Może być to zagadnienie, które niełatwo zrozumieć, a jeszcze trudniej urzeczywistnić na co dzień. Jeżeli chcesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytania, rozwiać wątpliwości w tej kwestii i interesuje Cię głębszy rozwój Waszego narzeczeństwa czy małżeństwa, a może Twoja droga jest inna i tak zwyczajnie chcesz posłuchać, spotkać się to serdecznie zapraszamy na wydarzenia, które przygotowaliśmy w ramach Tygodnia Modlitw za Powołanych do Małżeństwa.