Parafialna pielgrzymka “Śladami Apostołów Słowian” 1 lipca 2018 r. Nitra- Bratysława

Już po raz kolejny redakcja Gazetki Parafialnej zorganizowała parafialną pielgrzymkę. W tym roku z liczną 50 osobową grupą udali się do Nitry, gdzie odwiedzili kolebkę europejskiego chrześcijaństwa oraz do salwatoriańskiego domu zakonnego, gdzie uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej. Po słodkim poczęstunku pielgrzymi ruszyli na zwiedzanie Bratysławy. Czas upływał na wspólnej modlitwie oraz wielu ciekawych konkursach, dotyczących znajomości naszej parafii i nie tylko 😉 Był to bardzo owocny wyjazd a dla wielu z nas szczególnie sentymentalny, gdyż ostatni raz pielgrzymował z nami ks. Bogdan Cwynar SDS.  W późnych godzinach wieczornych “wesoły autobus” powrócił do Cygańskiego Lasu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom pielgrzymki za obecność, otwartość na siebie nawzajem i dobre humory 😉 Do zobaczenia na następnej pielgrzymce!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, która znajduje się w naszej galerii.