Ogłoszenia parafialne XIV Niedziela Zwykła 3 lipca 2016 r.

1. Serdecznie zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz. 18.30;
  2. W tygodniu liturgicznym wspominamy:

– w środę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej;

– w piątek – wspomnienie św. Jana z Dukli.

1. Witamy bardzo serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej ks. Janusza Barglik który od 1 lipca podjął obowiązki katechety w naszej wspólnocie zakonnej.
  2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30, w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00.
  3. Ofiary z przyszłej niedzieli przeznaczone będą na potrzeby naszego kościoła;
  4. Zapraszamy do naszego Ogródka Jordanowskiego (koło plebanii). Jest on otwarty codziennie. Można pod opieką dorosłych korzystać m.in. z trampoliny, huśtawki i konia na biegunach. Zachęcamy do przynoszenia niepotrzebnych zabawek, które moglibyśmy umieścić w ogródku dla dzieci.
  5. W prasę katolicką można zaopatrzyć się w zakrystii a przy drzwiach wyjściowych z Kościoła w kolejny numer parafialnej gazetki „Głos Królowej”.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy radosnego i błogosławionego wypoczynku

oraz  wstawiennictwa NMP Królowej Świata