Ogłoszenia parafialne II Niedziela Zwykła 15 stycznia 2017r.

 1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy, natomiast od środy rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 2. Zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz. 17.30.
 3. W tygodniu liturgicznym wspominamy:
 • We wtorek – wspomnienie św. Antoniego, Opata.
 • w czwartek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, bp.;
 • w sobotę – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. W tym dniu modlimy się za nasze Babcie i Dziadków z ok. ich święta.

4.W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

 1. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na parafialny koncert kolęd dla dzieci. Odbędzie się on w ostatnią niedzielę miesiąca – 29.01 po Mszy św. dziecięcej. Zgłoszenia do 22.01 w zakrystii.
 2. Dom Kultury w Olszówce zaprasza na premierę przedstawienia pt: CENNY OKAZ w wykonaniu Teatru Seniora z Domu Kultury w Olszówce w środę 18. 01 o godz. 17.00.
 3. W dzisiejszą niedzielę rozpoczyna się wizytacja biskupa ordynariusza w naszym dekanacie. Przez 9 niedziel biskup będzie wizytował poszczególne parafie. W naszej parafii wizytacja odbędzie się w dniach 18 i 19 lutego. W naszych modlitwach pamiętajmy o Księdzu Biskupie, księżach pracujących w parafii i o naszych parafianach.
 4. Serdecznie dziękujemy za możliwość spotkania się w waszych domach rodzinnych podczas kolędy, za ofiarność i życzliwość.
 5. W zakrystii można zaopatrzyć się w prasę katolicką, a przy drzwiach wejściowych w kolejny nr gazetki parafialnej „Głos Królowej”.
 6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności: śp. Justynę Koba. Jej duszę polecajmy Bożemu miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…
 7. Plan kolędy:  https://parafiacyglas.plkoleda-uaktualnienie/

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy

Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Królowej Świata