Ogłoszenia parafialne IV niedziela zwykła 29 stycznia 2017.

1. Na Nieszpory niedzielne zapraszamy dziś o godzinie 17:45.
  2. Święto Ofiarowania Pańskiego będziemy przeżywać w czwartek. Msze Św. w tym dniu o godz: 6:30, 7:00, 9:00 i 18:00 W tym dniu w sposób szczególny módlmy się za osoby konsekrowane.Składka jest przeznaczona na zakony klauzurowe.
  3. W dniu Ofiartowania Pańskiego, podczas Mszy św. wieczornej, zostaną poświęcone świece dla dzieci pierwszokomunijnych.
  4. W tygodniu liturgicznym przeżywamy:
    • we wtorek – wspomnienie św. Jana Bosco, kapłana;
    • w czwartek – przypada I czwartek miesiąca; módlmy się o dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne;
    • w piątek – św. Błażeja, biskupa oraz I piątek miesiąca; oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W tym dniu Msza św. szkolna o godz.16.30; od godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.;
    • w sobotę – I sobota miesiąca; po Mszy św. o godz. 7:00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.

1. Objazd chorych odbędzie się w piątek, tj. 3 lutego, od godz.8.00, których odwiedza ks. Tadeusz oraz w sobotę, tj. 4 lutego, od godz. 8.00, których odwiedzają ks. Piotr i ks. Janusz.
  2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00.
  3. Do demontażu szopki zapraszamy wszystkich chętnych w piątek 3 lutego na godz. 8.00.
  4. Spotkanie Rady Parafialnej i Ekonomicznej odbędzie się w piątek 3 lutego na plebanii po Mszy św. wieczornej.
  5. Kandydatów na ministrantów zapraszamy w sobotę o godz. 16:30 do salki pod kościołem.
  6. Dziś po Mszy Świętej o godz. 11:00 odbędzie się II konkurs kolęd dla dzieci, a o 18:30
    w dolnym kościele młodzież z Gimnazjum nr 7 wystawi jasełka pt. „Zimna ławka”.
  7. Bardzo serdecznie dziękujemy parafianom za życzliwe przyjęcie księży „po kolędzie”, za wyrażaną troskę o parafię i za złożone ofiary. Harmonogram nowych prac przy kościele będzie podawany na bieżąco. Zachęcamy również parafian do zaangażowania się w życie parafii; do uczestnictwa w grupach przyparafialnych.
  8. Wizytacja kanoniczna bp ordynariusza odbędzie się w dniach 18 – 19 luty. Szczegóły zostaną podane w następnym tygodniu.
  9. W prasę katolicką można zaopatrzyć się w zakrystii, a wkolejny nr gazetki parafialnej „Głos Królowej” przy dzwiach wejściowych z kościoła.
  10. W minionym tygodniu Bóg powołał do wieczności: śp. Mamę ks. bp ordynariusza Reginę Pindel, śp. Anielę Wawrzeczko, śp. Antoninę Kotyk, byłą więźniarkę obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu i śp. Dominika Wróbel. Ich dusze polecajmy Bożemu miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa                                                   i opieki Matki Bożej Królowej Świata