OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 4 listopada 2018 r.

1. Do 8 listopada, nawiedzając cmentarz i modląc się za zmarłych możemy uzyskać odpust zupełny, który możemy ofiarować za osobę zmarłą pod zwykłymi warunkami: trzeba być w stanie łaski uświęcającej, wyzbyć się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, przyjąć w tym dniu Komunię Świętą, odmówić Ojcze Nasz, Wierzę w Boga i dowolną modlitwę w intencjach Ojca Świętego.
  2. Spotkanie rodziców, których dzieci przygotowują się do Przyjęcia I Komunii św. odbędzie się we wtorek o godz. 17.00 w salce na plebanii.
  3. Spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się na plebanii we wtorek po wieczornej Mszy św.
  4. W przyszłą niedzielę 11 listopada o godz. 12.30 zapraszamy na Mszę św. w intencji Naszej Ojczyzny.
  5. Zapraszamy na Różaniec z wypominkami o godz. 17.30

W tym tygodniu w sposób szczególny polecamy zmarłych z ulic:

4 XI (w niedzielę ) i 5 XI (w poniedziałek) zmarłych  z ul. Bystrzańskiej.

6 XI ( wtorek) zmarłych z ul. Bałtyckiej i Długiej

7 XI (środa) zmarłych z ul. Jemiołowej

8.XI (czwartek) zmarłych z ul. Kalinowej

9.XI (piątek) zmarłych z ul Jaskółczej i Grzybowej

10  XI (sobota) zmarłych z ul. Dzięciołów, Grotowej i Jabłecznej

• XI (niedziela) zmarłych z ul. Kąpielowej i Laskowej
  1. Bardzo serdecznie dziękujemy „Grupie adoracyjno-biblijnej” za wykonanie dekoracji ołtarza na miesiąc listopad.
  2. Dziękuję młodzieży za przedstawienie XI. br. montażu słowno muzycznego w duchu świętego Jana Pawła II i bł. Ks. Jerzego Popiełuszki oraz poprowadzenie czuwania podczas „Nocy Nikodemowej”.
  3. W sobotę 10 listopada zapraszamy na 57 pokutny marsz różańcowy za Ojczyznę, rozpoczęcie o godz. 15.00 w kaplicy kościoła NSP Jezusa.
  4. W zakrystii lub przed kościołem można nabyć Salwatoriański Kalendarz Misyjny
  5. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej
  6. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy Wiesława Krzak i Edwarda Zątka. Dusze zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu.

Wszystkim Parafianom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.