OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XV Niedziela Zwykła 14 lipca 2019 r.

 

I   KALENDARZ LITURGICZNY

 

  • w poniedziałek – wspomnienie św. Bonawentury.
  • we wtorek – wspomnienie NMP z Góry Karmel.
 

II   OGŁOSZENIA

  1. W okresie wakacji Msze św. w tygodniu są sprawowane o godz. 7.00 i 18.00. W niedzielę nie ma Mszy św. Młodych o godz. 19.15. Kancelaria parafialna mieści się w dolnym kościele i jest czynna w poniedziałki, środy i piątki po wieczornej Mszy Św., a spowiedź święta przed każdą Mszą Świętą.
  2. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
  3. W czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00. podczas której rozważać będziemy Miłosierdzie jako największy przymiot Boga.
  4. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. zbierane będą ofiary do puszek na Salwatoriańskie Hospicjum im. Św. Jana Pawła II w Bielsku-Białej.
  5. Zapraszamy na Pielgrzymkę Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę, która wyruszy 6 sierpnia z Bazyliki w Hałcnowie. Zakończenie 11 sierpnia na Jasnej Górze. Zapisy do 31 lipca na stronie pielgrzymki pielgrzymka.bielsko.pl oraz w zakrystii kościoła.
  6. Diecezja Bielsko Żywiecka organizuje jednodniową pielgrzymkę do Koszyc, miejsca męczeńskiej śmierci św. Melchiora Grodzieckiego, dnia 12 października br. Koszt wyjazdu 110 zł, zapisy w zakrystii.
  7. Jak co roku zwracamy się z prośbą o przynoszenie do Zakrystii rzeczy które mogłyby być przeznaczone na loterię fantową. Za już złożone fanty składamy serdeczne Bóg Zapłać!
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i wakacyjnego numeru gazetki parafialnej „Głos Królowej”.

 

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.

A dzieciom i młodzieży bezpiecznych wakacji.

           

 

                                                                                  Ks. Wiesław Ogórek SDS, proboszcz