OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XV Niedziela Zwykła 11 Lipca 2021 r.

• W poniedziałek – wspomnienie Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.
  • We wtorek – wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  • W czwartek – wspomnienie Św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
  • W piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

1. Msze św. w tygodniu, w okresie wakacji są odprawiane o godz. 7.00 i 18.00. W niedzielę nie ma Msza św. Młodych o godz. 19.15. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu czynna: w poniedziałki, środy i piątki po wieczornej Mszy Św., a spowiedź święta przed każdą Mszą Świętą.
  2. We wtorek, 13 lipca, zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. Rozpoczęcie Mszą Św. o godz. 18.00. Po Mszy św. procesja fatimską ze świecami. Po której odmówimy różaniec fatimski.  Zakończenie nabożeństwa fatimskiego Apelem Jasnogórskim.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00.
  4. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
  5. Zapraszamy na pielgrzymkę do Medjugorie w dniach od 13-22.08.2021 r. Szczegóły na plakacie umieszczonym w gablocie.
  6. Piesza Pielgrzymka Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasna Górę wyruszy z Hałcnowskiej Bazyliki 6 sierpnia 2021r.  Na Jasną Górę dotrze 11 sierpnia.

Zapisy tylko online. Pielgrzymka.bielsko.pl (do 16 lipca). Kto chciałby zostać duchowym pielgrzymem, może zarejestrować się na stronie pielgrzymki.

1. Do 16 lipca 2021 r. przy plebani podstawiony jest kontener na makulaturę. Dochód przeznaczony jest na misje. Szczegóły na plakacie.
  2. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i nowego numeru gazetki parafialnej.
  3. Do wieczności odeszli śp. Jadwiga Rusin, Łucja Zastawnik, Mirosław Batkowski, Dusze zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się…

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.