OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIII Niedziela Zwykła 27 czerwca 2021 r.

• W poniedziałek – wspomnienie Św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
  • We wtorek – uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  • W sobotę – święto Św. Tomasza, apostoła.

1. Do środy zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.
  2. We wtorek, 29 czerwca, o godz. 18.00, serdecznie zapraszamy na Mszę św. imieninową ks. Piotra Schory SDS. Księdza solenizanta polecamy waszym modlitwom.
  3. W uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła, składka przeznaczona jest na Świętopietrze.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00.
  5. Od czwartku Msze św. w tygodniu, w miesiącu lipcu i sierpniu będą odprawiane o godz. 7.00 i 18.00. Na czas wakacji niedzielna Msza św. Młodych o godz. 19.15 jest zawieszona. Kancelaria parafialna w okresie wakacji będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki wyłącznie po wieczornej Mszy Św., a spowiedź święta przed każdą Mszą Świętą.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek oraz pierwsza sobota miesiąca.
  7. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godz. 17-18.00
  8. Odwiedziny chorych: w piątek chorych których odwiedzał ks. proboszcz, od godz. 8.00 odwiedzi ks. Roman, w sobotę  od godz. 8.00 ks. Piotr i ks. Marek.
  9. W sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  10. Zapraszamy wszystkich członków Koła Żywego Różańca na spotkanie w dniu 4-go lipca na godz. 17.00 do kaplicy dolnego kościoła.
  11. Zapraszamy na pielgrzymkę do Medjugorie w dniach od 13-22.08.2021 r. Szczegóły na plakacie umieszczonym w gablocie.
  12. Tradycyjna Piesza Pielgrzymka Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasna Górę wyruszy z Hałcnowskiej Bazyliki 6 sierpnia 2021r.  Na Jasną Górę dotrze 11 sierpnia.

Dla pielgrzymów wyruszających z Bielska-Białej Hałcnowa zapisy tylko online. Pielgrzymka.bielsko.pl (od 28 czerwca do 16 lipca). Kto chciałby zostać duchowym pielgrzymem, może zarejestrować się na stronie pielgrzymki.

1. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i nowego numeru gazetki parafialnej.

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.