OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI Niedziela Wielkanocna 6 maja 2018 r.

  1. Przez cały miesiąc maj serdecznie zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci na maryjne nabożeństwa majowe, o godz. 17.30.
  2. We wtorek, 8 maja, przypada liturgiczna uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  3. We wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się na plebanii spotkanie Akcji Katolickiej.
  4. W czwartek o godz. 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i różaniec w intencji Ojczyzny w ramach Nowenny przed 100 rocznicą odzyskania niepodległości.
  5. W sobotę o godz. 17.15 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Światła połączone z nabożeństwem majowym, które poprowadzi misyjna grupa dziecięca „Jordanki” i Schola. Za przeprowadzenie nabożeństwa Drogi Światła w minioną sobotę dziękujemy grupie adoracyjno-biblijnej.
  6. W przyszłą niedzielę w naszej parafii odbędzie się uroczystość przystąpienia do I Komunii św. dzieci ze Szkoły Waldorfskiej o godz. 9.30 oraz ze Szkoły Podstawowej Nr 25, o godz. 12.30. Dzieci Pierwszokomunijne i ich rodziny obdarzmy naszymi modlitwami. Ze względu na dużą liczbę dzieci przystępujących do i Komunii Św. o godz. 12.30 prosimy parafian o uczestniczenie w  Mszach Św. odprawianych w pozostałych godzinach.
  7. W przyszłą niedzielę 13 maja zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 19.15. Po Mszy św. procesja fatimska i adoracja, którą poprowadzi młodzież. Zakończenie Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00
  8. W gablocie znajduje się zaproszenie dla wszystkich kobiet na Dzień Skupienia, który odbędzie się w sobotę 12 maja br. w parafii Św. Pawła Apostoła w Bielsku-Białej na osiedlu Polskich Skrzydeł.
  9. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i nowego numeru gazetki parafialnej „Głos Królowej” oraz nowego numeru kwartalnika „Salwator”.

 

 

 

Wszystkim Parafianom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia  

życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.

                                              

                                                                 

                                                        Ks. Wiesław Ogórek SDS, proboszcz