OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V Niedziela Zwykła 10 lutego 2019

• W poniedziałek – wspomnienie dowolne NMP z Lourdes.
  • W czwartek – święto Świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.

1. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła.
  2. W poniedziałek, 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy osoby chore, starsze wiekiem i wszystkich opiekujących się chorymi na Mszę św. o godz. 9.00, na której zostanie udzielony sakrament Namaszczenia Chorych. Po Mszy św. odbędzie się nabożeństwo zakończone indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem na sposób Lourdzki.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, o godz. 17.30. Zachęcamy do składania, do skarbony, próśb i podziękowań.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00.
  5. Msze święte i nabożeństwa z wyłączeniem niedziel i uroczystości są sprawowane w kaplicy Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. Rodzice niepełnosprawnej Marty Kozioł naszej parafianki zwracają się z prośbą o przekazanie 1 % podatku na jej rehabilitację.
  7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i zapoznania się z nowym numerem Głosu Królowej.
  8. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: Janina Helena Zielińska i  Bronisława Zawadzka.  Dusze zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu.

Wszystkim Parafianom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa  Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.