OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 17 KWIETNIA 2022

 1. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. zostaną odprawione o godzinie 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 12.30 i 18.00 nie będzie Mszy św. o godz. 19.15. Na Mszy św. o godz. 12.30 będziemy świętować 45 rocz. święceń kapłańskich ks. Piotra Schory SDS. Polecamy Go waszym modlitwom i życzymy radości z kapłańskiej posługi.
 2. W drugi dzień Świąt Wielkanocnych Msze św. o godz. 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 12.30;18.00 nie będzie Mszy św. o godz. 19.15. Taca z tego dnia jest przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
 3. Codziennie (również dzisiaj) o godz. 15.00 zapraszamy na nowennę przed świętem Bożego Miłosierdzia oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00.
 5. W Środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
 6. W Czwartek o godz. 17.30 zapraszamy na kolejne nabożeństwo ze św. Ritą.
 7. W piątek o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą i nabożeństwo do Świętej Rity z poświęceniem róż. Podziękowania i  prośby do Świętej można złożyć przed Mszą Świętą.
 8. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu dla dzieci na najpiękniejsza kartkę wielkanocną. Zwycięska praca została wykonana przez Anię Willinger. Kartkę można podziwiać na stronie i profilu facebookowym parafii. Wszystkim dzieciom gratulujemy wspaniałych pomysłów i inwencji twórczej. Prace można obejrzeć na wystawie która znajduje się w kościele. Zapraszamy dzieci które brały udział w konkursie ale które jeszcze nie odebrały upominków do zakrystii.
 9. Biuro pielgrzymkowe Miriam zaprasza na Majówkę do Medjugorie. Termin 30.04 do 08.05-2022 /9dni/. Szczegóły w gablocie parafialnej.
 • Parafia NMP Królowej Polski w Bielsku Białej organizuje pielgrzymkę do Medziugorie połączoną ze zwiedzaniem najciekawszych miejsc w Chorwacji. Termin 5-12 września 2022 roku. Szczegóły na stronie internetowej parafii NMP Królowej Polski, oraz w zakrystii.
 • Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej, w tym świątecznego numeru naszej parafialnej gazetki „Głos Królowej”.
 • Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odszedł śp. Jan Mikołajek. Zmarłego polecajmy miłosierdziu Bożemu.

 

Serdeczne dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie  uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Szczególne podziękowania składamy Pani Ani układającej kwiaty oraz całej grupie „Biblijno –Adoracyjnej” za przygotowanie Ciemnicy i Bożego Grobu. Dziękujemy księżom za przewodniczenie celebracjom liturgicznym. Dziękuję Panom kościelnym: Romanowi i Stanisławowi za wysiłek w tych dniach. Panu organiście Przemysławowi. Dziękuję Służbie Liturgicznej, lektorom i ministrantom oraz ich opiekunowi ks. Rafałowi. Dziękuję wszystkim czytającym Słowo Boże i śpiewającym Psalmy. Dziękuję członkom Ochotniczej Straży Pożarnej za  trwanie przy Grobie Pańskim i za dzisiejszą obecność. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom na kwiaty. Dziękuję Osobom sprzątającym kościół. Wszystkim adorującym dziękuję za modlitwę i wypraszanie łask dla całej naszej parafii. Za każde dobro składam serdeczne „Bóg Zapłać”.

Chrystus Zmartwychwstał! Prawdziwie Zmartwychwstał!

Parafianom i Gościom, składamy najserdeczniejsze życzenia. Życzę wam by te święta zbliżyły każdego z was do Chrystusa. Niech Zmartwychwstały Chrystus wnosi w wasze życie i w życie waszych rodzin i przyjaciół radość, miłość, pokój. Niech da wam moc abyście zmieniali swoje życie. Niech wasze rodziny będą szczęśliwe a wiara w Zmartwychwstałego Pana czyni was prawdziwymi Jego uczniami. Życzę  miłych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Niech Zmartwychwstały Chrystus, Wam wszystkim błogosławi  i obdarza wszelkimi potrzebnymi łaskami.                

Radosnego Alleluja!    

Ks. Wiesław Ogórek SDS, proboszcz