OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Chrztu Pańskiego 10 stycznia 2021 r.

 

1.  W dniu dzisiejszym wspominając chrzest Pana Jezusa w Jordanie, dziękujemy Bogu za dar sakramentu Chrztu Świętego, dzięki któremu zostaliśmy włączeni do wspólnoty Kościoła. Dzisiaj kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Tradycja Polska pozwala nam zachować zwyczaj śpiewania kolęd do 2 lutego.

2.  W środę o godz. 17.30 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

3.  Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek  od godz. 15.00 do 18.00.

4.  W gablocie parafialnej znajduje się propozycja wrześniowej pielgrzymki śladami św. Pawła.

5.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

6.  Zachęcamy do uczestnictwa w Mszach św. zachowując przepisy na czas epidemii.

7.  Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: śp. Wiesław Brzuchański i Paweł Staniek. Miłosierdziu Bożemu polecajmy również śp. Czesławę Sawicką mamę ks. Marka. Módlmy się…. Wieczne odpoczywanie…

 

 

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.

 

Ks. Wiesław Ogórek SDS, proboszcz