OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV Niedziela Wielkiego Postu 27 marca 2022

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła. Bóg Zapłać za złożone ofiary!
  2. Dzisiaj zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek od godz. 15.00 do 18.00 w piątek  od godz. 15.00-17.00
  4. Spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej w poniedziałek o godz. 19.00 w dolnym kościele.
  5. Spotkanie Grupy mężczyzn we wtorek o godz. 19.00 w dolnym kościele.
  6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, o godz. 17.30.
  7. W czwartek o godz. 17.30 zapraszamy na kolejne nabożeństwo ze św. Ritą.
  8. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  9. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 17.15. Okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00.
  10. W pierwszą sobotę miesiąca, po Mszy św. o godz. 7.00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  11. Odwiedziny chorych: w piątek, od godz. 8.00 ks. Wiesław; w sobotę, od godz. 8.00
  12. Piotr i ks. Marek.
  13. W sobotę 02 kwietnia Zapraszamy na parafialną drogę krzyżową na Matyskę, koło Żywca. Wyjazd spod plebanii o godz. 11.00, powrót po godz. 14.00. Zapisy na zakrystii, koszt 15 zł. Liczba miejsc ograniczona
  14. Spotkanie Koła Żywego Różańca odbędzie się w niedzielę, 3-go kwietnia o godz. 16.15.
  15. Rekolekcje Wielkopostne odbędą się w naszej Parafii w dniach od 2 – 6 kwietnia br. Poprowadzi je ks. dr Mirosław Socała SDS, superior wspólnoty w Lublinie i wykładowca Wyższego Seminarium Duchownego Salwatorianów w Bagnie. Szczegółowy Plan rekolekcji wywieszony jest w gablocie
  16. Do 3 kwietnia br. trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Bielsko-Żywieckiej do Łagiewnik. Zapisy przez Internet na stronie pielgrzymki: faustyna.bielsko.pl.
  17. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do konkursu plastycznego na najpiękniejszą kartkę wielkanocną. Styl i rozmiar dowolny. Ręcznie wykonane i podpisane kartki można składać do 10 kwietnia do pudełka na zakrystii. Specjalnie powołana komisja wybierze spośród wszystkich praca  zwycięską kartkę, która zostanie opublikowana na stronie internetowej oraz profilu facebookowym wraz z życzeniami wielkanocnymi ks. Proboszcza.  Kartki będzie można podziwiać po świętach na wystawie. Na wszystkich uczestników konkursu czekają nagrody.
  18. Jeśli  ktoś pragnie wesprzeć finansowo uchodźców to może złożyć ofiarę do skarbony,
  19. Przy wyjściu z kościoła do skarbony można złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  20. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i zapoznania się z nowym numerem Głosu Królowej. Wychodząc z kościoła można nabyć świece „Paschaliki Wielkanocnw” w cenie 8 zł. Dochód przeznaczony jest na działalność  „Caritas”
  21. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odszedł śp. Krzysztof Szymanek. Zmarłego polecajmy Miłosierdziu Bożemu….

Wszystkim Parafianom, gościom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa  Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.