OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA ADWENTU 22 grudnia 2019 r.

 1. Zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty:

– dzisiaj podczas każdej Mszy św.

– w poniedziałek  od godziny 6.30 do 8.00 oraz od 16.30 do 18.00,

– we wtorek od godz. 6.30 – 8.00

 1. Dzisiaj „Jordanki” serdecznie zapraszają na kiermasz świątecznych pierniczków. Dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na cele misyjne.
 2. W poniedziałek zapraszamy na ostatnią w tym roku Msze św. Roratnią.
 3. We wtorek 24 grudnia Msze św. będą sprawowane rano o godz. 6.30 i 7.00 podczas której modlić się będziemy za zmarłych parafian w 2019 r., nie będzie Mszy św. wieczornej o godz. 18.00. Gdy zasiądziemy do Wieczerzy Wigilijnej niech nie zabraknie wspólnej modlitwy, czytania Pisma św. i wspólnego śpiewania kolęd. W Wigilię zapraszamy na Pasterkę o godz. 24.00. Na Pasterce przygrywać będzie Kapela Góralska. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.
 4. W środę w Uroczystość Bożego Narodzenia nie będzie Mszy św. o godz. 19.15. Msze św. w tym dniu będą odprawiane o godz. 6.30 8.00, 9.30, 11.00, 12,30 i 18.00. O godz. 17.30 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
 5. W czwartek, w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia odprawiamy Msze Święte tak jak w każdą niedzielę z tą różnicą że nie będzie Mszy św. o godz. 19.15. Składka z tego dnia przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00.
 6. W piątek, obchodzimy święto Św. Jana, apostoła.
 7. W sobotę, obchodzimy święto Świętych Młodzianków
 8. W przyszłą niedzielę, 29 grudnia przypada święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie w poniedziałek od godz. 16.00-17.30 oraz w sobotę od godz. 8.00-9.00.

 1. Informujemy iż Wizytę Duszpasterską tzw. „Kolędę” rozpoczniemy 2 stycznia. Plan Kolędy znajduje się w gazetce parafialnej, na stronie internetowej i w gablocie.
 2. W zakrystii można składać wypominki roczne.
 3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej oraz specjalnego świątecznego numeru gazetki parafialnej „Głosu Królowej”.

 

 

Niech zbliżające się święta Bożego Narodzenia, spędzone w gronie najbliższych przyniosą Wam wiele radości, ciepła i optymizmu. Na ten piękny  czas Bożego Narodzenia życzymy Wam wszystkim Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej

 

 

Ks. Wiesław Ogórek SDS – proboszcz