OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedziela Wielkanocna 18 kwietnia 2021

  1. Dzisiejszą 3 niedzielę wielkanocną obchodzimy  jako Niedzielę biblijną. Dzisiaj też ofiarą zbieraną do puszek wspieramy Radio Diecezjalne Anioł Beskidów.
  2. W poniedziałek o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę w intencji Ojczyzny i Polaków.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 18.30-20.00 (grupa adoracyjno-biblijna) oraz w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00.
  4. W Środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
  5. W czwartek, o godz. 17.15 zapraszamy na czwartkowe rozważanie i nabożeństwo Drogi Światła ze św. Ritą. Nabożeństwo to ma schemat bardzo zbliżony do Drogi Krzyżowej. Zachęcamy do licznego udziału w tym wielkanocnym nabożeństwie. Na zakończenie Mszy św. o godz. 18.00 poświęcimy róże przyniesione przez wiernych. Podziękowania i  prośby do Świętej Rity można złożyć przed Mszą Świętą przy wejściu do kościoła.
  6. W piątek, w uroczystość św. Wojciecha nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W tym dniu w sposób szczególny módlmy się w intencji członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.
  7. Zapraszamy małżeństwa do udziału w parafialnym dniu skupienia, który odbędzie się w sobotę, 24 kwietnia w godzinach od 10.00 do 14.00 w dolnym kościele. Prosimy o wysyłanie zgłoszeń do 21 kwietnia na adres mailowy;
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej, w tym nowego numeru naszej parafialnej gazetki „Głos Królowej”. Z okazji roku św. Józefa, w zakrystii można nabyć okazjonalny numer Gościa Niedzielnego w całości poświęcony św. Józefowi.
  9. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli śp. Emilia Gawlas, Edward Gawlas, Irena Rusin, Czesława Ćwiertnia. Dusze zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się… Wieczne odpoczywanie …

 

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.

                                                                                                         

 

                                                                                                                      Ks. Wiesław Ogórek SDS, proboszcz