OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA WIELKANOCNA 15 kwietnia 2018 r.

  1. Dzisiejszą 3 niedzielę wielkanocną obchodzimy  jako Niedzielę biblijną. Jest to też Drugi Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Ofiarą zbieraną do puszek wspieramy Radio Diecezjalne Anioł Beskidów.
  2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.30.
  3. W czwartek czciciele Bożego Miłosierdzia zapraszają na wspólna adorację przed Najświętszym Sakramentem od godz. 17.00.
  4. W sobotę, 21 kwietnia, o godz. 17.15 zapraszamy na kolejne w tym roku nabożeństwo Drogi Światła, które poprowadzi „Młodzież”. Za przygotowanie nabożeństwa” Drogi Światła” w minioną sobotę dziękujemy członkom Rady Parafialnej. Zachęcamy do udziału w tym wielkanocnym nabożeństwie.
  5. Akcja Katolicka Diecezji Bielsko-Żywieckiej  zaprasza 21.04.2018 r., o godz. 16.00 do Bielskiego Centrum Kultury na XVIII Przegląd Pieśni Patriotycznej połączony z uroczystym, premierowym  Koncertem z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Wstęp wolny.
  6. W przyszłą niedzielę, 22 kwietnia, rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.
  7. W miniony piątek imieniny obchodził Pan organista Przemysław. Życzymy Mu by jak najpiękniej rozwijał w sobie talenty muzyczne, które od Boga otrzymał oraz wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej i  wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym.
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej, w tym nowego  numeru parafialnej gazetki „Głos Królowej”.
  9. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał śp. Zbigniewa Rubinowicza, Stanisławę Kozińską oraz Fryderyka Siudę.  Ich dusze polecajmy Bożemu miłosierdziu. Módlmy się… Wieczne odpoczywanie…

 

 

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia  życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.

 

                                                                                 

                                                                       Ks. Wiesław Ogórek SDS, proboszcz