OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA ADWENTU 13 grudnia 2020 r.

• w poniedziałek – wspomnienie Św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.
  • Od 17 grudnia rozpoczynamy II część Adwentu. Liturgia tych dni przygotowuje nas bezpośrednio do przeżywania tajemnicy Wcielania Syna Bożego.
  • W środę, piątek i sobotę przypadają kwartalne dni Modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.

1. Zapraszamy na Msze św. Roratnie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.
  2. W środę o godz. 17.30 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00.
  4. Spowiedź św. przedświąteczna: – w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 – 18.00.

– W przyszłym tygodniu w poniedziałek 21 grudnia od godz. 17.00 – 18.00 oraz we wtorek 22 grudnia i w środę 23 grudnia od godz. 17.00 – 19.30  w  czwartek 24 grudnia ( Wigilia) od godz. 6.30 –  8.00. Ponadto codziennie istnieje możliwość spowiedzi przed każdą Mszą św.

1. Przedświąteczne odwiedziny zgłoszonych chorych odbędą się w sobotę 19 grudnia od godz.8.00.   Chorych można zgłaszać w zakrystii bądź telefonicznie
  2. Przy wyjściu z kościoła można nabyć pobłogosławione opłatki wigilijne
  3. W zakrystii można składać wypominki roczne.
  4. Zachęcamy do wysłuchania rekolekcji adwentowych, które są publikowane na stronie diecezji.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W zakrystii dostępny jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli”, „Salwatora” oraz nasza gazetka parafialna „Głos Królowej”.
  6. Zachęcamy do uczestnictwa w Mszach św. zachowując przepisy na czas epidemii.
  7. Do wieczności w minionym tygodniu odeszły śp. Katarzyna Tomszak i Anna Liszka. Dusze zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu…

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.