Msza Św. za maturzystów!

W przeddzień matur – 3 maja o godz. 19:00, w kościele salwatorianów, w Cygańskim Lesie zostanie odprawiona Msza Św. za tegorocznych maturzystów.  Salwatorianie chcą docierać do WSZYSTKICH, wykorzystywać WSZYSTKIE możliwe środki i modlić się za WSZYSTKICH – bo to właśnie słowo WSZYSCY było dla o. Jordnaa, założyciela salwatorianów najważniejsze. Wszystko by prowadzić innych do Boga. Tym razem zadbamy o zmagających się z egazaminem dojrzałości.

 

Mamo, tato, siostro, bracie, ciociu, wujku, babciu, dziadku, przyjacielu i koleżanko, sąsiedzie i nieznajomy… przyjdź i westchnij za swojego maturzystę. Kiedy już wiedza osiadła w głowie, warto przyjść i pomodlić się do Pana Boga o światło. Po to by podczas egzaminu ta wiedza „nie wyparowała”, a przypomniało się to co wykładano przez wszystkie lata edukacji.

 

3 maja, 19:00 – kościół salwatorianów w Cygańskim Lesie, Bielsko-Biała. Nie może Ciebie zabraknąć!