Młodzi wracają do działania ;-)

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na cotygodniowe spotkania wspólnoty „Bagno” duszpasterstwa skupiającego studentów i pracujących. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w najbliższy czwartek do salki w dolnym kościele o godz. 18.50
 

Dziecięca „Grupa Misyjna Jordanki” zaprasza wszystkie dzieci w wieku szkolnym do wspólnej misyjnej przygody. Mali misjonarze ciekawi świata poznają cienie i blaski życia swoich rówieśników w różnych krajach misyjnych oraz uczą się bezinteresownej pomocy innym. Jordanki spotykają się w każdy piątek o godz. 16.30
Od najbliższego piątku młodzież w wieku szkolnym zapraszamy na spotkania Ruchu Młodzieży Salwatoriańskiej. Rozpoczęcie o godz. 18.50 w dolnym kościele.

 

W sobotę o godz. 10.00 w dolnym kościele odbędzie się spotkanie dla ministrantów, zapraszamy szczególnie nowe osoby, które od tego roku chciałyby nauczyć się służyć przy ołtarzu.