Jordanki wracają z misyjnym zapałem do pracy!!!!

Po zasłużonej (!) wakacyjnej przerwie Dziecięca Grupa Misyjna wraca do pomagania. Nowy rok duszpasterski zaczęli na słodko Tradycyjne już w naszej parafii kiermasze domowych ciast i ciasteczek cieszą się ogromną popularnością! Dzieciaki jak zwykle zajęły się przygotowaniem opakowań a dorosła część Rodziny Jordanków podjęła się pieczenia i pakowania smakołyków. W minioną niedzielę 100 opakowań ze słodkościami rozeszło się w mgnieniu oka! Dochód ze sprzedaży pomoże dzieciakom z misyjnych placówek salwatoriańskich. Oprócz “roboczej” aktywności, Jordanki wznowiły spotkania. Na ostatnim odwiedzili swoich rówieśników na Filipinach i dowiedzieli się jaki straszny los spotyka 1,5 mln bezdomnych dzieci mieszkających na ulicy. Solidaryzując się z tymi, dla których jedynym placem zabaw są slumsy i wysypiska śmieci Jordanki nauczyły się robić coś z niczego. Do świetnej zabawy wcale nie potrzebne są markowe zabawki, wystarczy odrobina wyobraźni i dobrych chęci, aby np. ze starych skarpetek stworzyć pluszaki wszech czasów!
Cieszymy się z tego, że z nowym rokiem powiększa się jordankowa ekipa Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci na spotkania w każdy piątek o godz. 17.00 pod kościołem W październiku spotkania z racji nabożeństw różańcowych o godz. 16.30 .