Jasełka Szkoły Podstawowej nr 25

W niedzielę 24.01.16 po Mszy Św. o godz. 12:30 w kościele parafialnym pw. NMP Królowej Świata, dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 25 im. ks. Jana Twardowskiego przygotowały przedstawienie jasełkowe. Każde dziecko z wielką powagą podeszło do odgrywanej roli. Opócz Maryi, Józefa i Dzieciątka, a także tradycyjnych pasterzy i królów, na scenie nie zabrkło też rzeszy aniołów, gospodarzy betlejemskich, a nawet krakowskiego hejnalisty.

Rodzice towarzyszyli swoim pociechom oglądając przedstaiwenie w ławach kościelnych. Na koniec proboszcz ks. Tadeusz Słonina podziękował pani dyrektor szkoły, za całoksztalt współpracy, a dzieci obdarował słodyczami.

Za tydzień spodziewamy się kolejnch jasełek. Świadczy to o fakcie, że tradycja i religia są tu wciąż żywe i mocno kultywowane.